Проти “слуги народу” Гео Лероса відкрили дві кримінальні справи за мурали, – адвокатАдвокат юридичної компанії “Міллер” Масі Найєм заявив, що Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України надіслало до Державного бюро розслідувань рапорт щодо нібито вчинення нардепом від “Слуги народу” Гео Леросом шахрайства.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це Найєм повідомив у вівторок, 31 березня, у Facebook.


“Цей рапорт СБУ надіслала в ДБР в понеділок (30 березня, – “ред.”) зранку, тобто на наступнийдень після заяви керівника офісу президента України, яке він опублікував в неділю із словами “рекомендую підготуватись…”. Мета, думаю, зрозуміла”, – написав адвокат.
У документі йде мова про злочин, передбачений ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).


За словами захисника, нардеп Лерос “готовий до будь-яких слідчих дій, які передбачені процесуальним законодавством”.


“Єдине… спадає на думку, що це не збіг обставин, що ДБР та СБУ протягом двох днів завели дві справи проти Гео Лероса. Нагадайте, хто призначає очільників цих двох правоохоронних органів?”, – питає Масі Найєм у соцмережі.


Наприкінці літа 2018 року ДП “Центр захисту інформаційного простору України”, яке підпорядковувалося тодішньому Міністерству інформаційної політики України, провело тендер на здійснення робіт щодо нанесення муралів на столичній станції метро “Осокорки”. Тендер на 3,6 млн гривень виграв єдиний його учасник – ФОП Денис Смачелюк.


Відповідно до рапорту з СБУ, він нібито “підконтрольний” Гео Леросу. Хоча раніше ЗМІ називали його другом глави Мінінформу Юрія Стеця.


Нагадаємо, нардеп Лерос, який опублікував “плівки Єрмака”, викликали на допит в ДБР.


Джерело статті: “https://informator.press/proty-sluhy-narodu-heo-lerosa-vidkryly-dvi-kryminal-ni-spravy-za-muraly-advokat/”