У центрі Львова з’явилася велика інсталяція медичної маскиВ сквері «На валах», що навпроти Львівської облдержадміністрації, з’явилася інсталяція медичної маски. Створив її вуличний митець під нікнеймом dart_painter.

Об этом сообщает Преступная Россия


В такий спосіб художник хоче звернутися до усіх людей, що легковажать карантином.


«Знаю, знаю, знаю. Усіх уже дістав цей вірус і все, що з ним пов’язано. Багатьом ця робота не сподобається, хтось навіть може сказати, що такою інсталяцією я нагнітаю навколишню атмосферу, але робилася вона з іншою метою. Всі ви знаєте, що живемо ми з вами у непрості часи, на цьому етапі, куди б ти не пішов, ти скрізь будеш бачити маски, які за невеликий проміжок часу стали частиною нашого життя і даний період у всіх викликатиме одні і ті ж асоціації. Одним із завдань мистецтва є передача атмосфери, духу, часу, в який ми з вами проживаємо, що я і намагався продемонструвати цією роботою. Також цією роботою я звертаюся до всіх людей, які халатно ставляться до карантину. Мийте руки і носіть маски. Попіклуйтеся про себе і своїх близьких», – написав митець під фотографією свого творіння в мережі Instagram.


Інсталяція складається із величезної роздрукованої і наклеєної на фанеру медичної маски. Вона підвішена за шнурки між двох дерев. Зверху над маскою є напис: «Я – маска. Одягніть мене, будь ласка».


Павло Паламарчук, “День”, Львів


Джерело статті: “https://cometa.news/u-centri-lvova-z-rsquo-javilasja-velika-instaljacija-medichnoi-maski/”