Вчені розгадали таємницю появи життя на Землі

Американські вчені розробили нову модель, що пояснює появу життя на Землі.


Loading...


Про це пише Phys.org, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Вчені запропонували модель появи перших РНК-молекул. Вони припустили, як могли з’явитися попередники нуклеїнових кислот.


“РНК могла з’явитися з молекул, що складаються з нуклеотидів зі схожою хімічною структурою: арабино- (АНК), дезокси- (ДНК) і рибонуклеотидов (РНК)”, – вважають фахівці.


Також вчені заявили, що РНК навряд чи могла відразу утворитися такою, якою вона є зараз. Ймовірно, вона з’явилася після декількох гібридів з ДНК і зникла АНК, які “навчили” її клонувати себе.


Еволюція допомогла з’явитися сучасної РНК так, як вона швидше відтворюється, ніж її аналоги.


Нагадаймо, напередодні Всесвітнього економічного форуму в Давосі вчені надали лідерам країн світу перелік головних небезпек, які чекають людство в найближчі роки.


Як відомо,раніше австралійські кліматологи розробили два сценарії потепління на Землі і припустили, що швидке збільшення глобальної середньої температури призведе до екстремальної спеки у багатьох регіонах планети.


Глобальне потепління завдає шкоди нашій планеті – з 1980 року середня температура на Землі підвищилася на один градус. Ця цифра для звичайної людини не виглядає тривожно, але насправді зростання температури на один градус загрожує дуже негативними наслідками.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/23/vcheni-rozgadaly-tayemnytsyu-poyavy-zhyttya-na-zemli/”