Їли кажанів: у Китаї озвучили несподівану версію появи коронавірусу

Житель Пекіна (Китай) Андрій Дрофа розповів про те, що перед обличчям зараження коронавірусом nCoV "китайці почали більш активно носити маски".

Додаткові заходи безпеки на залізничних вокзалах і в аеропортах не було запроваджено. Про це він повідомив ObozTV.

За словами Андрія Дрофи, цифри тих, що заразилися і померли від коронавирусу nCoV, істотно різняться за межами і всередині країни. Це може бути пов’язано з тим, що "китайська влада не зацікавлена в поширенні інформації про жертви вірусу", – припустив він.

Джура також повідомив про найбільш популярну версію про те, чому смертоносний вірус зародився саме в місті Ухань. "Там їдять летючих мишей, які нібито є "джерелом коронавірусу".

У Китаї коронавірус пов’язують з кажанами

У Китаї коронавірус пов’язують з кажанами

Як писав OBOZREVATEL, влада Китаю ввела карантин в місті Ухань, де проживають 19 млн чоловік, в зв’язку зі спалахом пневмонії, викликаної новим типом коронавирусу. За даними China Daily, хвороба вже забрала життя 17 осіб.

Раніше провідний лікар-інфекціоніст України Ольга Голубовська допустила, що коронавірус 2019-nCoV може передаватися через предмети, зокрема, за допомогою пересилань AliExpress.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/ili-kazhaniv-v-kitai-ozvuchili-versiyu-poyavi-koronavirusu.htm”