ДБР завершило розслідування вбивства п’ятирічного Кирила Тлявова в Переяславі

ДБР завершило розслідування вбивства п’ятирічного Кирила Тлявова в Переяславі

Державне бюро розслідувань завершило слідство у кримінальному провадженні про вбивство п’ятирічного Кирила Тлявова в Переяславі. Про це повідомив директор ДБР Роман Труба в Telegram-каналі.

«Сторона звинувачення визнала докази, зібрані під час досудового розслідування, достатніми для складання обвинувальних актів на чотирьох підозрюваних — усіх, хто був учасником тієї трагічної події», — йдеться в повідомленні Труби.

Нагадаймо, 31 травня 2019 року в Переяславі-Хмельницькому (зараз — Переяслав) співробітники поліції під час відпочинку вживали спиртні напої, а потім почали стріляти по металевих банках і інших предметах. Під час стрілянини одна з куль зрикошетила в п’ятирічного Кирила Тлявова, який саме перебував на дитячому майданчику біля будинку. Хлопчик помер у лікарні через три дні.

5 листопада директор ДБР на брифінгу розповів, що постріл здійснив інспектор поліції. Серед підозрюваних посаду інспектора поліції займав лише Іван Приходько.

Інспектору поліції оголошено підозру у вбивстві, вчиненому через необережність. Окрім цього всім чотирьом учасникам оголошено остаточні підозри в грубому порушенні громадського порядку, вчиненому групою осіб з використанням вогнепальної зброї, а також в зберіганні вогнепальної зброї та боєприпасів.

Учасниками злочину були троє дорослих осіб, двоє з них правоохоронці (інспектор і поліцейський). Та ще один учасник (четвертий) — неповнолітній, 16-річний син поліцейського.


Джерело статті: “https://zaxid.net/dbr_zavershilo_rozsliduvannya_vbivstva_pyatirichnogo_kirila_tlyavova_v_pereyaslavi_n1494205”