У Великобританії заявили про смерть королеви Єлизавети: усі подробиці

Чутки про смерть британської королеви Єлизавети II, які кілька днів тому сколихнули всю Великобританію, виявилися не чиїмось злим розіграшем або дурним жартом. Пізніше з’ясувалося, що їх випадково запустив Королівський військово-морський флот.

Його представники вже офіційно визнали свою провину, заявивши, що це було частиною навчань, повідомляє Royal Central.Loading...

Однак стався витік інфорації і повідомлення з групи в WhatsApp розповсюдилося по мережі. У ньому містилася інструкція для гвардійців про те, як підготуватися до періоду двотижневих жалобних заходів.

Представник ВМС Британії підтвердив, що повідомлення не призначалися для широкої публіки. І що подібні навчання проводяться регулярно.

«В той час, як навчання були проведені належним шляхом, ми шкодуємо про непорозуміння, які вони могли заподіяти», — заявив представник ВМС Британії.

Нагадаймо, раніше повідомлялося, що у віці 95 років, королева Великобританії Єлизавета II має намір передати уряд своєму старшому синові принцові Чарльзу Уельському.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/06/u-velykobrytaniyi-zayavyly-pro-smert-korolevy-yelyzavety-usi-podrobytsi/”