Смерть волонтера Мірошниченка: кримінальне провадження перекваліфікували

Ангеліна Шостак/Facebook

Артем Мірошниченко

Ангеліна Шостак/Facebook


У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що після смерті громадського активіста і волонтера Артема Мірошниченка кримінальне провадження про напад на нього перекваліфікували.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Тепер поліція інкримінує підозрюваному умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть.

Раніше в місті Бахмут Донецької області після понад тижня перебування в комі помер 37-річний волонтер Артем Мірошниченко.

29 листопада на Мірошниченка напали 16-річний боєць ММА (змішані бойові мистецтва) і його 17-річний друг, які були п’яні. На наступний день після нападу поліція затримала нападників.

Знайомі активіста запевняють, що його побили за те, що він відповів нападникам українською мовою.

Артемівський міський суд обрав 16-річному нападнику запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, хоча прокуратура клопотала про арешт в СІЗО. Засідання проходило в закритому режимі, а підозрюваний вимагав, щоб йому дали перекладача з української на російську.

Його 17-річний знайомий, який знаходиться на умовно-достроковому терміні за грабіж, поки що не є підозрюваним у справі.

Артем Мірошниченко — Бахмутський активіст і волонтер. З 2014 року він почав плести сітки для військових, в 2015 році допомагав пораненим бійцям у госпіталі. Чоловік разом з іншими волонтерами постійно приходив на різні проукраїнські мітинги і акції.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/miroshnichenko-pomer-kriminalne-provadzhennya-perekvalifikuvali-novini-ukrajini-50057887.html”