Хіти тижня. Обдурив партію і в цьому? Ґвалтівника Іванісова викрили у ще одній брехні (документи)

Коли в університети, які він вказав, подали запит, то з’ясувалося, що Роман Іванісов не отримував дипломів у жодному з них і навіть не значився студентом.
Роман Іванісов. Фото: соцмережі.

Народний депутат України Роман Іванісов, якого виключили з фракції "Слуга народу" після скандалу зі зґвалтуванням, не вчився в університетах, які вказував у біографії, передають

Як повідомляє 4vlada, на сайті Рівненської облради, депутатом якого Іванісов був у 2010-2015 роках, зазначено, що він навчався в Запорізькому державному університеті на юриста і в 2000 році отримав червоний диплом спеціаліста.

Однак напередодні виборів у Раду в його досьє вказувалося, що він отримав диплом юриста, закінчивши Бердянський університет менеджменту і бізнесу. Про виш у Запоріжжі не згадувалося.

Коли в університети подали запит, то з’ясувалося, що Іванісов не отримував дипломів у жодному з них і навіть не значився студентом. Помічниця скандального нардепа копію про вищу освіту Іванісова не надала, незабаром вона перестала відповідати на повідомлення і дзвінки журналістів.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-obduryv-partiiu-i-v-tsomu-gvaltivnyka-ivanisova-vykryly-u-shche-odnii-brekhni-dokumenty-305214.html”