У Мінсоцполітики пояснили, чому більше не буде платіжок з пільгами  

Через новий механізм нарахування пільг з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу — без урахування пільг та субсидій.


Про це 12 листопада повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики


"Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу– без урахування пільг та субсидій.


Це пов’язано із новим механізмом який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року", — відзначили у міністерстві.


Відтепер пільги надаватимуться пільговикам у грошовій формі органами соціального захисту.


"Пільги буде перераховувати АТ "Ощадбанк" для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма)", — додали в мінсоцполітики.


Пільговикам, які подали заяву про отримання пільги готівкою до органу соцзахисту, виплата буде здійснюватись у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).


"У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ "Ощадбанк" (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі)", — пояснили у відомстві.


У міністерстві попередили, що через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.


У такому разі у мінсоцполітики рекомендують звернутися до органу соцзахисту за місцем проживання, а сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована у листопаді.


Читайте також:


Субсидія-2019: все про монетизацію, нові правила виплат і підрахунок доходів


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/12/7231704/”