Хіти тижня. В очікуванні нових "народних республік": Клімкін попередив про новий військовий удар РФ по Україні

За словами дипломата, завдяки потенційній збройній агресії на півдні країни президент РФ Володимир Путін може спробувати вирішити проблеми свого рейтингу та контролю над Чорним морем.

Павло Клімкін. Фото: Українська правда.

Колишній глава МЗС Павло Клімкін заявив в інтерв’ю, що «абсолютно впевнений» у військовому ударі Росії по півдню України, передають

На думку Клімкіна, Кремль також зробить спробу розширити зону російської окупації Донбасу до всієї території Донецької та Луганської областей. "Якщо вони будуть потім розкручувати ситуацію, щоб "об’єднати" Донбас, — а вони будуть, вони ж паспорти видають на всьому Донбасі, і на нашому теж. А потім, я абсолютно впевнений, буде удар по Півдню", — сказав Клімкін.

За словами дипломата, завдяки потенційній збройній агресії на півдні країни президент РФ Володимир Путін може спробувати вирішити проблеми свого рейтингу, контролю над Чорним морем, створення "квазі-Новоросії" та сухопутних коридорів до Придністров’я і анексованого Криму, а також це відсіче Україну від морського простору.Джерело:

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-v-ochikuvanni-novykh-narodnykh-respublik-klimkin-poperedyv-pro-novyi-viiskovyi-udar-rf-po-ukraini-301731.html”