Хабарниця Амосова з тітушками штурмує медуніверситет БогомольцяВ.о. міністра охорони здоров\’я Уляна Супрун заявила, що колишня очільниця Національного медичного університету ім. Богомольця Катерина Амосова разом зі своїми прихильниками штурмує вуз.


Відповідне відео вона опублікувала в Twitter.


«Прямо зараз Катерина Амосова разом зі своїми прихильниками, що поводяться, як типові тітушки, здійснюють штурм НМУ ім. Богомольця», — написала Супрун.


На відео видно штовханину у приміщенні закладу та бійку.


Згодом очільниця МОЗу повідомила, що поліція вивела з НМУ ім. Богомольця людей, які намагалися прорватися у будівлю силою.


«Зараз вони надають пояснення правоохоронцям. Але на цьому Катерина Амосова зупинятися не збирається. Нам відомо, що планується ще одна спроба штурму — вже за участі представників суду», — додала Супрун.


Нагадаймо, 8 січня Міністерство охорони здоров’я втретє розірвало контракт із Катериною Амосовою, звільнивши її з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.


У березні 2016 року Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця за період з 1 жовтня 2012 року по 1 грудня 2015.


У результаті перевірки було виявлено низку грубих порушень, які Держфінінспекція України зобов’язала керівництво НМУ усунути.


Проте Катерина Амосова не виконала вимоги в повному обсязі.


Загальна сума збитків, нанесених державі через невиконання вимог Держфінінспекції ректоркою НМУ, складає понад 3 млн₴


Досудове розслідування прокуратури Києва за фактом розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації НМУ ім. Богомольця триває.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/khabarnitsya-amosova-z-t-tushkami-shturmu-medun-versitet-bogomoltsya”