Експерти розповіли, як правильно сваритися

У любові є місце конфліктів, але не кожен варіант рішення є конструктивним. Експерти розповіли, як правильно сваритися в парі, щоб поліпшити відносини, а ефект обіцяють побачити вже через два місяці.


Психотерапевти відзначили, що дуже часто люди у відносинах не вміють залагоджувати конфлікти правильно, не посилюючи ситуацію. Насамперед варто почати помічати, що саме ранить і злить, що є причиною негативного емоційного сплеску. Також рекомендується зрозуміти, в який саме момент сварка переростає в гострий конфлікт з образами і грубістю, щоб надалі не доводити до цієї ситуації. І, звичайно ж, потрібно не забувати про емоції і почуття партнера, якого теж зачіпають “неправильні” слова.

Без конфліктів немає розвитку відносин, переконані фахівці, але коханим варто навчитися культурно і без наслідків виходити із суперечливих ситуацій. Усвідомити, що саме злить і причину цієї емоції може бути досить складно, але самостійний психоаналіз і кілька десятків хвилин вільного часу допоможуть знайти відповідь на питання. При розмові на дратівливі теми варто навчитися зупинятися і заспокоюватися, знижуючи градус сварки, хоч це і є чи не найскладнішим. Після цього варто приступити до спроби зрозуміти партнера, адже у нього теж є “хворі” місця.