"Укрзалізниця" назвала суму, яку хоче отримати з держбюджету

“Укрзалізниця” розраховує на підтримку держави в реалізації своїх планів.

Об этом сообщает База компромата

Акціонерна компанія “Укрзалізниця” у 2021 році планує збільшити інвестиції в оновлення, капітальний ремонт, модернізацію рухомого складу та будівництво інфраструктури у 2 рази в порівнянні з 2020 роком – до 27,2 млрд₴

“Капітальні вкладення підприємства у 2021 році мають становити 27,2 млрд грн, тоді як у 2020 році ця сума становитиме близько 9,7 млрд₴ Зауважимо, що 55% цієї суми – це власні кошти підприємства, 31% – кошти інвесторів, ще 14% планується отримати з державного бюджету”, – сказано в заяві компанії.

“Укрзалізниця” – акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень Українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

У жовтні глава компанії Володимир Жмак повідомив, що “Укрзалізниця” у 2021 році планує інвестувати в інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони та пасажирські перевезення понад 26 млрд₴

За словами Жмака, компанія “Укрзалізниця” очікує завершити 2020 рік зі збитком у розмірі 12-14 млрд₴

У січні-червні компанія отримала 8,79 млрд грн збитків, у той час, як у першому півріччі минулого року отримала 1 млрд грн прибутку.Джерело статті: “https://factor-news.info/ukrzaliznytsya-nazvala-sumu-yaku-hoche-otrymaty-z-derzhbyudzhetu/”