Вінничанин пів року виготовляв та продавав наркотики. Вину визнав частково


  • Марія ЛЄХОВА
  • 1
Вінничанин пів року виготовляв та продавав наркотики. Вину визнав частково
  • Чоловік спочатку не видавав, що має в домі наркотики. Коли їх знайшли поліцейські — змінив свої слова. Каже, що дійсно наркотики виготовляв та зберігав, але не продавав. У поліції інша інформація.

Обшуки в оселі 40-річного чоловіка правоохоронці провели 26 листопада. Про це у фейсбук пише

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Поліція Вінницької області.

— За місцем проживання у підозрюваного поліцейські вилучили канабіс, пакетики з амфетаміном, близько 0,5 кг та 0,5 л прекурсорів та приладдя для виготовлення наркотичних засобів, колби, ємності, ваги з нашаруванням речовини, схожої на амфетамін, — йдеться у повідомленні. — Правопорушник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за наркозлочини.

Вінничанам доведеться відповідати за виготовлення наркотиків та можливий його збут. Адже сам затриманий не визнає, що торгував забороненими речовинами. Каже — вживав сам.

Тим часом за наявною інформацією оперативників, правопорушник близько пів року займався виготовленням та збутом наркотичних засобів.

0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0

Також правоохоронці відкрили кримінальне провадження за 313 статтею Кримінального кодексу — викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/vinnichanin-piv-roku-vigotovlyav-ta-prodavav-narkotiki-vinu-viznav-cha-11172752.html”