Азійські експерти назвали реальну вартість iPhone 12

Названа собівартість iPhone 12 і iPhone 12 Pro — Азійські експерти назвали реальну вартість iPhone 12
Названа собівартість iPhone 12 і iPhone 12 Pro


Спеціалісти заявили, що Apple досі продовжує збирати велику частину смартфонів на заводах у Китаї

Об этом сообщает Минправды


Собівартість компонентів iPhone 12 Pro становить понад 400 доларів. Про це повідомляє видання Nikkei.

Фахівці вивчили всі компоненти флагманського смартфона Apple і з’ясували, що реальна вартість iPhone 12 Pro без додаткових націнок становить 406 доларів. Велику роль у виробництві смартфона зіграли постачальники з Південної Кореї – на вартість компонентів азійським партнерам складає 26,8% від загальної частки. Журналісти помітили, що ця частка є вищою, ніж в iPhone 11.


Частка постачальників запчастин для iPhone 12
Частка постачальників запчастин для iPhone 12

З розкритих даних стало відомо, що найдорожчим компонентом нового iPhone є OLED-дисплей, екрани поставляють південнокорейські компанії Samsung Display і LG Display. У порівнянні з iPhone 11, який був обладнаний IPS-екраном, частка південнокорейських деталей зросла на 9,1%, частка американських, навпаки, знизилася на 3,9%. Відзначається, що постачальники з Південної Кореї, зокрема Samsung, домінують на ринку OLED-дисплеїв.

Журналісти також оцінили внесок японських IT-компаній у створення смартфонів Apple. Уточнюється, що Sony є ключовим постачальником для CMOS-датчиків, які використовуються в iPhone. Вартість компонентів становить від 5,40 до 7,40 доларів за штуку.

Крім того, автори заявили, що Apple досі продовжує збирати велику частину смартфонів на заводах у Китаї. У повідомленні говориться, що компанії потрібно знайти інші виробничі майданчики, щоб зменшити залежність від постачальників в одній країні.

Нагадаємо, що Apple зізналися, що iPhone 12 має проблеми.

Як відомо, 13 жовтня компанія Apple презентувала iPhone 12, який має підтримку 5G та дві основні камери.

Також Apple представила нову розумну колонку HomePod mini.

Раніше експерти назвали найпопулярніший смартфон у світі в 2020 році. Найбільш популярною моделлю смартфона, яка продавалася по всьому світу, виявився iPhone 11 – 37,7 мільйона примірників.

Крім того, 10 листопада Apple показали на осінній презентації новинки гаджетів.

Також, Apple втратила $100 млрд через відстрочку презентації.

До слова, раніше ЗМІ розкрили подробиці про iPhone 13.

Нагадаємо, що Xiaomi висміяла Apple за новий iPhone 12.

Однак, китайські бренди посунули iPhone з ТОП-5 на ринку мобільних телефонів в Україні.Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/aziyski-eksperti-nazvali-realnu-vartist-iphone-12-720600.html”