Війна на Донбасі - Росія перекинула туди снайперські групи - скільки військових

На непідконтрольних Києву територіях Донецької та Луганської областей присутні близько трьох тисяч російських військовослужбовців. Про це заявив начальник Генерального штабу — головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, передає Інтерфакс-Україна.

Об этом сообщает Компромат 2.0

«Розвідка повідомляє, що російських військовослужбовців не більше трьох тисяч. Це офіцери, інструктори, ті, хто допомагає командирам ухвалити рішення. В окопах російські солдати не сидять, там вся «географія» Росії, України, інших країн. Всі поставки техніки, її ремонт — на 100% з Росії», — наголосив Хомчак.

Крім того, він зазначив, що є інформація про прибуття 10 і 12 груп снайперів з Росії. «Ми їх бачили по Широкиному», — додав він.

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що «військове вирішення в існуючих умовах неможливе». «Військового вирішення конфлікту немає. У багатьох місцях ми вперлися в міста і населені пункти, де ведення військових дій ускладнене», — сказав він.

  • Голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив про наміри на початку 2021 року завершити на Донбасі війну, щоб 31 березня 2021 року провести там місцеві вибори. Одним із ключових моментів для цього є повернення кордону з Росією під контроль України. Також він заявив про наміри створити Вільну економічну зону на Донбасі, яка має діяти до 2050 року.
  • В України є ще план «Б». Він передбачає миротворців.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/55208-rosiya-perekinula-na-donbas-snayperski-grupi-zagalom-tam-blizko-troh-tisyach-viyskovih-rf”