Поліція оштрафувала пов’язаний із Порошенком спортклуб "5 елемент" за порушення "карантину вихідного дня"

У клубі "5 елемент" назвали рейд поліцейських політичним замовленням

Поліція виписала штраф київському спортивному клубу "5 елемент", який пов’язують із п’ятим президентом України Петром Порошенком, через роботу під час "карантину вихідного дня". Про це пише пресслужба Нацполіції.

Об этом сообщает РуссианГейт

Під час рейдів поліцейські виявили, що спортивний комплекс "5 елемент" у Подільському районі працює у звичайному режимі. Поліцейські попередили адміністрацію про адміністративну та кримінальну відповідальність, однак у відповідь почули відмову припинити роботу і впустити поліцейських у приміщення.

Зрештою правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних норм).

Генеральна директорка клубу Наталія Щербій у зверненні у Facebook заявила, що вранці 15 листопада в заклад приїхало приблизно 30 поліцейських, вони вимагали вигнати всіх клієнтів, але працівники відмовилися. Рейд поліцейських вона назвала політичним замовленням.


https://www.facebook.com/5elementua/videos/370563617532901/

Юрист комплексу Валерій Ричек в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна" заявив, що спортзал не порушував жодних вимог "карантину вихідного дня".

"Ми спортивно-оздоровчий комплекс, і в нас у штаті працює велика кількість реабілітологів, ми маємо право надавати послуги реабілітації безпосередньо від хвороб або травм і відновлювати своє здоров’я", – сказав він.

Юрист зазначив, що в постанові уряду про "локдаун вихідного дня" немає заборони на діяльність оздоровчих закладів.

11 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив рішення ввести "карантин вихідного дня". Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, що йдеться про три вікенди, починаючи вже з найближчих вихідних.

"Карантин вихідного дня" передбачає, що з 00.00 суботи до 00.00 понеділка в Україні працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправні станції та ветеринарні аптеки. Ресторани, кафе або інші заклади громадського харчування будуть працювати тільки на винос. "Карантин вихідного дня" дасть можливість "зупинити хвилю коронавірусної хвороби", вважає Степанов.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/politsija-oshtrafuvala-pov-jazanij-z-poroshenkom-sportklub-5-element-za-porushennja-karantinu-vihidnogo-dnja-1527469.html”