Угорщина відреагувала на заборону в’їзду до України двом угорським урядовцямМіністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що рішення України заборонити в’їзд двом угорським чиновникам за агітацію на місцевих виборах було “жалюгідним і безглуздим”.

Об этом сообщает Слон РУ


Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.


“Рішення України заборонити в’їзд двом угорським урядовцям через те, що вона назвала втручанням у місцеві вибори, було “жалюгідним і безглуздим”, – ідеться в повідомленні.


У відеозверненні Сійярто сказав, що Будапешт не отримував офіційного повідомлення про заборону на в’їзд двом угорським чиновникам.


Сійярто вітав перемогу угорських кандидатів на місцевих виборах в Україні, що, за його словами, означає, що необхідно враховувати думку угорців для майбутнього регіону, що межує з Угорщиною, де проживає велика етнічна угорська меншина.


За словами глави МЗС Угорщини, Україна зробила “недружні кроки” щодо Угорщини, викликавши угорського посла і вирішивши заборонити в’їзд двом чиновникам.


“Цим Україна дає сигнал… що вона відмовилася від підтримки Угорщиною своїх зусиль щодо євроатлантичної інтеграції”, – наголосив Сійярто.


Джерело статті: “https://cometa.news/угорщина-відреагувала-на-заборону-вї/”