На Хмельниччині 11-річна дівчинка проводила опитування, – Нацполіція (Фото)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Вибори в Україні відбулися з певним порушеннями. Також це стосується й опитування, яке було ініційоване президентом Володимиром Зеленським.

Об этом сообщает РуссианГейт

У заході брала участь 11-річна дівчинка. Про це повідомив на брифінгу Ігор Клименко, керівник Національної поліції.

Правоохоронці дізналися, що учасниця опитування була неповнолітньою. Діти у віці від 14 до 18 років можуть займатися волонтерською діяльністю за згодою батьків.

Наразі співробітники правоохоронних структур встановлюють усі обставини події. Частина неповнолітніх була без документів, але батьки надали згоду на проведення заходу за їхньої участі.

У Національній поліції перевіряють інформацію про факти притягнення неповнолітніх дітей до проведення опитування "5 питання від Президента України". Журналісти різних телеканалів повідомляли, що такі випадки були у різних областях держави.

Раніше ASPI news опублікувало коментар Зеленського щодо проведення місцевих виборів в Україні. Також у президента прокоментували результати голосування.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/na-khmelnichchini-11-richna-divchinka-provodila-opituvannya-nacpoliciya-foto”