Охоронці кандидата від «Слуги народу» Роя відлупцювали і пограбували журналістів

Агрорейдерство, дерибан бюджетних коштів на ремонті доріг, передвиборчий піар на вічно недобудованому парку – ось лише кілька «подвигів» депутата Дніпропетровської обласної ради Володимира Роя та голови облради Святослава Олійника. Як на батьківщині Президента Зеленського дует колишніх борців за «Україну майбутнього» та «Відродження», а тепер «Слуг народу» вже не один рік тероризують Синельниківський район? Розслідував Артем Поліковський.

Об этом сообщает Министерство правды

На гарячу лінію «Стоп корупції» звернулися небайдужі місцеві жителі Синельниківського району, які повідомили масу цікавих фактів. У розповідях фігурують очільник ОТГ Мартиненко, а також місцевий бізнесмен та чинний депутат Володимир Рой. Керує ж цими схемами, за словами місцевих, голова обласної ради Дніпропетровщини Святослав Олійник.

Також репортерам став відомий факт, що вищезгадані особи мають ще й незадекларовану нерухомість. Тож знімальна група «СтопКору» вирушила у відрядження на Дніпропетровщину. І саме в один з днів, коли медійники приїхали в село Грушувато-Криничне, аби перевірити, чия ж там вілла на березі Дніпра – розпочалося найцікавіше.

Тільки-но журналісти приземлили коптер на достатній відстані від самої території, до них приїхав Володимир Рой власною персоною, після чого зачинився в автомобілі та заблокував рух нашої автівки «СтопКору».

Dnipro napad na zhurnalistiv Roy
До знімальної групи на розкішній Audi Q8 приїхав депутат облради Рой Фото: СтопКор

Згодом на місце прибув і брат Володимира – Анатолій Рой, який є фігурантом кримінальної справи щодо самовільного встановлення паркану. Щодо нього розпочате досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди власнику землі. А земля взагалі виявилася комунальною.

На допомогу Рою приїхали ще чотири не менш елітні іномарки, яким він і наказав перекрити вулицю, нібито аби спокійно дочекатися викликану журналістами поліцію. Вимога у Роя була одна – віддати йому відзняте репортерами відео з коптера.

А за кілька хвилин й сталося найцікавіше. Приїхала ще одна автівка – білий Рено Дастер. Відео нападу на знімальну групу, яке наразі є у розпорядженні журналістів, мало б бути відзнято на камеру «СтопКору», але її просто викрали. Як і всі інші особисті речі медіагрупи. Тож залишилося лише відео з камери спостереження, яка висіла прямо над автомобілем.

Певно, ані чинний депутат Рой, який керував процесом, ані його «зелені чоловічки» з охоронної фірми, яку він створив кілька місяців тому, не знали, що всі їхні дії було записано. І як тільки до репортерів підбігли невідомі в балаклавах, Рой раптом передумав чекати на поліцію та швиденько поїхав.

Roi_2
Охоронці в балаклавах обшукали й пограбували журналістів Фото: СтопКор

У результаті нападу у знімальної групи викрали три мобільні телефони, відеокамеру і мікрофон, а також особисті речі оператора: гроші, паспорт та посвідчення. При цьому обшукали всі кишені, аби забрати картки, на які журналісти й записували зйомки. Саме тому оператору дісталося найбільше.

Однак слід зауважити, що охоронці без жодних розпізнавальних знаків, та з ножами на поясі були досить неуважними. Адже побили, як виявилося – не того. До знімальної групи за хвилину до нападу підійшов місцевий житель і потрапив під гарячу руку неадекватів. А ось одному з медійників пощастило більше. Його телефон не забрали, саме тому в нас збереглися абсолютно всі цікаві відео та фото, які «СтопКор» пізніше передав до поліції.

Читати також:
Рой відхрестився від «зелених чоловічків», яким сам давав команду бити журналістів «Зелені чоловічки» Роя, які напали на знімальну групу, були добре підготовлені, – журналіст


Джерело статті: “https://stopcor.org/ohoronczi-kandydata-vid-slugy-narodu-roya-vidlupczyuvaly-i-pograbuvaly-zhurnalistiv/”