Джонні Деппа не звільнили з «Фантастичних тварюк 3», а Ембер Херд — з «Аквамена 2»


Триквел «Фантастичних тварюк» до сих пір не отримав офіційної назви, та й в цілому все виглядає так, ніби франшизу переслідують невдачі.

Об этом сообщает Устинов троллит

Другий фільм, що розповідає про зловісних злочинах Грін-де-Вальда (Джонні Депп), з тріском провалився в прокаті, викликавши несхвалення як критиків, так і глядачів, але фанати не втрачають надії, що продовження історії Ньюта Саламандер (Едді Редмейн) вийде набагато вдаліше.

Проблем франшизі доставила і пандемія коронавірусу, а ще Warner Bros. довелося розбиратися з двома ключовими акторами, що стали героями скандальних хронік. Йдеться про Деппа, якого Ембер Херд звинуватила в домашньому насильстві і жорстоке поводження, і Езре Міллера — багато зажадали вигнати його з франшизи після інциденту з нападом на фанатку в Ісландії. І хоч пізніше з’ясувалося, що Джонні обмовили, судові тяжби ще попереду.

Незважаючи на ці неприємні факти, напередодні інсайдер Грейс Рендольф заявила в Twitter, що і Депп, і Міллер гарантовано приступлять до зйомок в «Фантастичних тварюк 3», втім, їх сцени будуть побудовані таким чином, щоб у разі необхідності вирізати їх без шкоди для сюжету . Це потрібно в тому випадку, якщо до моменту прем’єри репутацію акторів не вдасться повністю відновити. До речі, також інсайдер стверджує, що сама Херд, яку тепер все звинувачують в неприйнятному поводженні з Джонні, все ж буде зніматися в «Аквамені 2».

Поки невідомо, наскільки правдива ця інформація, але рішення Warner Bros. виглядає цілком здоровим. Нагадаймо, прем’єра триквела «Фантастичних тварюк» запланована на 11 листопада 2021 року.


Джерело статті: “http://newformat.info/culture-culture/dzhonni-deppa-ne-zvilnili-z-fantastichnih-tvarjuk-3-a-ember-herd-z-akvamena-2/”