Планета COVID-19: місць немає, кисню немає. Як Катя Ножевнікова та її «монстри» рятують людей

31 грудня 2019 року з Китаю приходить перше, майже не помічене світом повідомлення про пневмонію, викликану невідомим вірусом.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Саме в цей день по інший бік світу, на Ратушній площі у Відні, тисячі людей чекають на новорічний феєрверк. Серед них — «директор землетрусів у “Корпорації монстрів”» Катя Ножевнікова.

Якоїсь миті натовп понісся.

«Коли ти в натовпі, і він мчить уперед, від тебе вже нічого не залежить: винесе тебе цілком чи по частинах», — згадує Катя той день.

Три місяці потому, 27 березня 2020 року, вона опублікує допис у соцмережі:

«До нас приходять десятки людей, ми їздимо у поштові відділення, в магазини, на склади. І в лікарні. Карантин такий собі...

Ви покладаєте на нас стільки надій. Але я прошу вас пам’ятати, що ми теж живі, в нас є діти, сім’ї. І ми можемо не впоратися. Ви маєте це знати. Мені дуже страшно».

З березня 2020-го Катя живе між двома світами.

В одному вона бачить натовпи туристів у центрі Одеси, юрби на пляжах, у нічних клубах і на вуличних фестивалях.

Для іншого збирає гроші та купує все, що тільки можна — від рідкого мила й одноразових простирадл до кисневих концентраторів і апаратів штучної вентиляції легенів.

Жителі одного світу скаржаться на закриті кордони, зіпсовану відпустку, хиби мобільного застосунку «Дій вдома», нестерпну тяжкість буття в масках і роботу в ZOOM.

В іншому чекають результатів ПЛР-тесту 5–7 днів, намагаються потрапити до лікарень, а якщо пощастить опинитися там — задихаються на ліжкомісцях без кисню. Два світи, розділені непрозорим склом.

Дві реальності, які перетнуться в точці особистого досвіду кожного з нас.

А між ними сталкери — такі, як Катя.

Автор: Михайло Кригель. Відео: Дмитро Ларін/Українська правда

Текстову версію читайте завтра на сайті УП

Якщо вам сподобався цей матеріал і ви хочете допомогти нам, вступайте в Клуб Української правди: https://club.pravda.com.ua/

___

Українська правда:

Сайт: https://www.pravda.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/ukrpravda/

Twitter: https://twitter.com/ukrpravda_news

Telegram-канал "УП. Кляті питання": https://t.me/ukr_pravda

Telegram-канал "УП. Off the record": https://t.me/off_the_record


Джерело статті: “https://ukr-today.com/video/454566-planeta-covid-19-msc-nemaye-kisnju-nemaye-jak-katja-nozhevnkova-ta-yiyi-monstri-rjatujut-ljudej.html”