Зонд BepiColombo вперше зблизився з Венерою і зробив приголомшливі фото

15 жовтня європейсько-японський космічний апарат BepiColombo, що прямував до Меркурія, пролітаючи повз Венеру, зробив кілька приголомшливих фото планети.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ


Про це повідомляє thespaceway.info.Всього було отримано 64 зображення, зроблені з інтервалом 52 секунди. Їх об’єднали в GIF-анімацію.У короткій анімації видно, як BepiColombo спочатку пролітає над денною, а потім над нічноюй сторонами Венери. Мінімальна відстань між зондом і поверхнею планети становила 10 720 кілометрів замість 10 783 запланованих."Доведеться набратися терпіння, поки наші фахівці уважно вивчать дані. Ми сподіваємося, що зможемо надати деякі температурні профілі, параметри щільності атмосфери, інформацію про хімічний склад хмарної структури, а також про взаємодію магнітного середовища між Сонцем і Венерою", — зазначив Йоханнес Бенкофф, науковий співробітник проекту BepiColombo в ESA.


Як повідомляв "Апостроф", раніше вчені виявили в атмосфері Венери фосфін, який здатні виробляти деякі живі організмами. На думку дослідників, відкриття може стати революційним, адже є ймовірним доказом життя на сусідній планеті.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/science/2020-10-18/zond-bepicolombo-vpervyie-sblizilsya-s-veneroy-i-sdelal-potryasayuschie-foto/212075”