Постпред України в ООН: “Для подачі води в Крим Росія має звернутися до України з офіційним проханням, а не істерикою”Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця вважає, що обговорювати відновлення поставок дніпровської води в анексований Росією Крим можна лише в тому випадку, якщо РФ офіційно звернеться з таким проханням до влади України і при цьому визнає себе окупантом.

Об этом сообщает Russiangate


Про це він в інтерв’ю “Крим.Реаліі”.


“Для того щоб почати розмову про постачання води, вони, по-перше, повинні визнати, що вони – країна-окупант і офіційно звернутися як країна-окупант, згідно гуманітарного права… Вони повинні звернутися до влади України з офіційним проханням, а не з погрозами, істериками, розумієте. І тоді будемо дивитися, тоді відповідні міністерства і відомства будуть дивитися, яка повинна бути наша реакція”, – зазначив Кислиця.


“Наскільки мені відомо, на сьогоднішній день країна-окупант ніколи не зверталася до України з проханням почати діалог про цю проблему. Замість цього ми бачимо багато маячні та істерик”, – додав він.


Нагадаємо, раніше Кислиця заявив, що Росія “вимиває” українське населення з Криму.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/postpred-ukrainy-v-oon-dlia-podachi-vody-v-krym-rosiia-maie-zvernutysia-ukrainy-z-ofitsiynym-prokhanniam-ne-isterykoiu/”