Кабмін запропонував МВФ почати роботу в Україні в онлайн-режимі

Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль 21 вересня провів онлайн-зустріч із директором Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Альфредом Каммером та обговорив співпрацю з місією.

Об этом сообщает РуссианГейт

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Очільник уряду повідомив, що було направлено лист на адресу директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої зі зверненням щодо початку роботи в онлайн-режимі місії в Україні», — повідомляє пресслужба Кабміну.

Як зазначається під час онлайн-зустрічі також були присутні міністр фінансів України Сергій Марченко та голова Національного банку Кирило Шевченко.

  • Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що Україна може отримати черговий транш МВФ у грудні 2020 року.
  • 9 червня рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною на $5 млрд. Згодом МВФ оприлюднив повні тексти Листа про наміри й Меморандуму про економічну та фінансову політику щодо нової 18-місячної програми Stand-by для підтримки України. Перший транш Україна отримала 12 червня.
  • У Міжнародному валютному фонді заявили, що у вересні переглядатимуть програму співпраці з Україною та вирішуватимуть про надання другого траншу.
  • У Мінфіні розраховують, що Україна відмовиться від кредитів МВФ до 2023 року.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/51519-prem-yer-ministr-shmigal-zaproponuvav-mvf-pochati-robotu-misiji-v-ukrajini-v-onlayn-rezhimi”