Рахманін: Перезавантаження влади не відбулося. Це красиве словосполучення

Рахманін: Для того, щоб керувати державними органами й ухвалювати державні рішення, мало мати добрі наміри

Обіцяного президентом України Володимиром Зеленським повного перезавантаження влади не відбулося. Про це в інтерв’ю "Фактам", яке опубліковано 21 вересня, заявив голова парламентської фракції "Голос" Сергій Рахманін.

Об этом сообщает Устинов троллит

"Це гарне словосполучення, яке не має нічого спільного з реальністю. Перезавантаження влади не відбулося. Виявилося, для того, щоб керувати державними органами й ухвалювати державні рішення, мало мати добрі наміри, якщо припустити, що такі були. Адже ще потрібні досвід, розуміння, знання, кваліфіковані кадри і системний підхід. Тобто все те, чого не було і, на жаль, немає й зараз", – сказав нардеп.

Рахманін вважає, що все позитивне у країні роблять не завдяки, а всупереч.

"Завдяки якійсь кількості людей, рекрутованих уже у процесі формування інститутів влади, які знають, як усе працює, і з огляду на свій досвід та розуміння намагаються в якийсь спосіб коригувати дурниці, що долітають згори", – зауважив Рахманін.

Він вважає головним позитивним моментом для країни те, що Україна збереглася як держава попри виклики.

"Тобто наша стійкість і життєздатність вищі, ніж здається нашим ворогам", – підкреслив Рахманін.

Інформація про те, що Зеленський задумався про перезавантаження влади, з’явилася в січні 2020 року.

Telegram-канал "Резидент" із посиланням на джерело в Офісі президента заявив, що Володимир Зеленський обговорював із тодішнім главою ОП Андрієм Богданом "можливість перезавантаження всієї влади у країні".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/rahmanin-perezavantazhennja-vladi-ne-vidbulasja-tse-krasive-slovosochentanie-1519506.html”