Зеленський відповів на петицію про його відставку

последние новости в Украине останні новини в Україні

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію з вимогою його відставки через порушення закону. Президент своєчасно не задекларував більше 5 мільйонів гривень доходів від купівлі цінних паперів.

Об этом сообщает Репортер

У петиції, ініціатором якої виступив політтехнолог Петра Порошенка Віктор Уколов, йдеться, що Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон. 7 липня 2020 року Зеленський зізнався, що не задекларував велику суму доходів від продажу ОВДП і цим порушив Закон "Про запобігання корупції".
Володимир Зеленський заявив, що у відставку йти не збирається. Порушення у невчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані його родини сталося у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами. Зеленський наголосив, що відразу після виявлення зазначеної помилки її публічно визнав і виправив, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави.

ASPI news писало, що Національне агентство з питань запобігання корупції вручило Володимиру Зеленському два протоколи про адміністративне порушення. Зеленський особисто повідомив НАЗК, що не подав до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. ASPI news писало, що президент Володимир Зеленський задекларував 13,47 мільйони гривень доходу від продажу ділянки землі з якимсь нерухомим майном. 2 липня покупець Валентина Кісєль, дружина народного депутата Юрія Кісєля, придбала у Володимира Зеленського землю за 1,356 мільйони гривень і не вказала нерухоме майно за 12,114 мільйони гривень.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zelenskiy-vidpoviv-na-peticiyu-pro-yogo-vidstavku”