"Укрзалізниця" планує зменшувати тарифи на вантажні перевезення на деяких напрямках

Володимир Жмак: Теза про те, що потрібно всюди збільшувати тарифи, помилкова

У компанії "Укрзалізниця" планують знижувати тарифи на вантажні перевезення на деяких напрямках. Про це заявив голова правління компанії Володимир Жмак під час круглого столу в Європейській бізнес-асоціації, передає "Укрінформ".

Об этом сообщает Russiangate

"Теза про те, що потрібно всюди збільшувати тарифи, помилкова, тому що в нас будуть напрямки, де ми будемо зменшувати тарифи", – зазначив Жмак.

Він пояснив, що планує, зокрема, збільшити частку вантажних перевезень залізницею в порт в Одесі.

"Для цього, я припускаю, потрібно буде зменшувати тарифи, а не тільки їх збільшувати", – додав очільник компанії.

За словами Жмака, зараз в "Укрзалізниці" працюють над підготовкою економічного обґрунтування нових тарифів.

У травні Міністерство інфраструктури України оприлюднило проєкт закону, який передбачає створення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері транспорту (НКРТ). Як писав портал "Центр транспортних стратегій", бізнес поставився до проєкту документа стримано, "передусім через сумнівну незалежність органу, а також джерел його фінансування". Наприкінці червня профільне міністерство оприлюднило оновлений варіант законопроєкту.

Як альтернату наприкінці липня у Верховній Раді група депутатів зареєструвала законопроєкт про НКРТ №3927. Нардеп від "Слуги народу", член транспортного комітету парламенту, голова підкомітету з питань залізничного транспорту Олександр Скічко зазначив в інтерв’ю ЦТС, що під час його розроблення намагалися врахувати всі зауваження бізнесу, і вже з вересня над документом розпочнуть роботу в комітеті.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ukrzaliznitsja-planuje-zmenshuvati-tarifi-na-vantazhni-perevezennja-po-dejakih-naprjamkah-1519110.html”