Дочасна агітація у Хмельницькому: хто рекламується в місті?

“Пропозиція”, або так звана “партія мерів”

Об этом сообщает Футляр от виолончели

19 червня цього року презентували партію “Пропозиція”, до якої увійшли декілька міських голів. У липні-серпні у Хмельницькому з’явилося близько 10 білбордів цієї політичної сили. Рух ЧЕСНО звернувся з офіційним листом на електронну пошту партії стосовно вартості розміщених рекламних матеріалів і джерел їхнього фінансування, проте відповіді не отримав.

“Перемога Пальчевського” заполонила Хмельниччину

Рекламу партії “Слуга народу” фінансує центральний офіс

У Хмельницькому вдалося нарахувати щонайменше 13 площин з рекламою партії “Слуга народу”. Інформацію розміщено на білбордах і сітілайтах у різних частинах міста.

“У липні-серпні хвилю зовнішньої реклами по всій Україні замовляв центральний штаб, і, відповідно, інформаційна кампанія на білбордах та сітілайтах фінансувалася централізовано. Місцевий штаб “Слуги народу” не фінансував рекламні матеріали на носіях зовнішньої реклами в цей період”, – зазначила медіакоординаторка волонтерського штабу “Слуги народу” Оксана Натальська.

“За майбутнє”

Партія “За майбутнє” розмістила у Хмельницькому також не менш ніж 13 інформаційних площин.

“Білборди із зазначенням напису “За майбутнє” не є передвиборчою агітацією, оскільки виборчий процес не розпочався. У Хмельницькій обласній організації партії відсутня інформація щодо точної кількості рекламоносіїв. Інформація про всі грошові та майнові внески, що залучаються партією та її місцевими осередками, відображається у звітності, що подається до Національного агентства з питань запобігання корупції. Місцеві осередки партії, згідно із Законом України “Про політичні партії в Україні”, можуть отримувати грошові внески на свою підтримку від фізичних або юридичних осіб шляхом перерахування суми внеску на відповідний банківський рахунок і звітують про одержані внески в порядку, визначеному законом. Ознайомитись із фінансовим звітом місцевих осередків партії та отримати інформацію про суб’єктів, що здійснюють внески, Ви можете на сайті НАЗК після його оприлюднення”, – прокоментував ситуацію з білбордами представник Хмельницької обласної організації політичної партії “За майбутнє” Микола Заганяч.

Партія “За конкретні справи” може розповісти виборцям про свій день народження

Політична партія “За конкретні справи” розмістила у Хмельницькому щонайменше 10 рекламних площин. На білбордах ідеться про п’ятиріччя існування політсили.

“Ми розмістили кілька десятків бордів у місті з інформацією про п’ятиріччя партії. Їхню вартість та джерела фінансування буде зазначено у фінансовому звіті нашої партії”, – зауважила керівниця партійного штабу, депутатка Хмельницької обласної ради від партії “За конкретні справи” Уляна Ткаченко.

Колишній та чинні депутати від “Батьківщини” вітають містян із Днем незалежності

Депутати Хмельницької міської ради Дмитро Палій та Віталій Худецький розмістили білборд, на якому вітають мешканців мікрорайону в межах своїх округів із Днем незалежності України. Таке саме привітання із символікою “Батьківщини” розмістив і ексдепутат Хмельницької міської ради від цієї партії Олександр Кізляр.

“Цей борд належить мені. Ми вітаємо жителів міста зі святами, починаючи з 2017 року”, – зазначив Віталій Худецький.

Такі білборди використовують лише для того, щоб покращити впізнаваність кандидата або партії перед виборами, і майже ніколи для того, щоб давати конкретні вимірювані обіцянки.

Ймовірний кандидат у мери привітав хмельничан із Днем незалежності

Колишній депутат Хмельницької обласної ради від “Свободи” Іван Гончар розмістив у місті кілька білбордів з привітанням із Днем незалежності. У травні 2019 року він заявив, що балотуватиметься на посаду Хмельницького міського голови.

Дочасна політична агітація стартувала на території всієї України.

Рух ЧЕСНО вже зафіксував її в Києві, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві та Львові.Джерело статті: “https://www.chesno.org/post/4199/”