Главу МОЗ мають намір висунути у списках "Слуги народу" на виборах в Одеській області – нардепка Бобровська

Главою МОЗ Степанова призначили в березні

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов буде у списку партії "Слуга народу" на місцевих виборах в Одеській області. Про це 16 вересня у Facebook повідомила народна депутатка від "Голосу" Соломія Бобровська.

Об этом сообщает Незыгарь

"Не розваливши до кінця МОЗ, чинний міністр охорони здоров’я Максим Степанов іде першим (!) номером в Одеську обласну раду від "Слуги народу". Якраз під відставку уряду всі шукають собі нові місця. Оце так міністерські виборчі букети", – написала вона.


https://www.facebook.com/solomiia.bobrovska/posts/3096605593785669

Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Виборча кампанія стартувала 5 вересня.

Степанов – колишній директор ДП "Поліграфкомбінат Україна" (2011–2016) і ексголова Одеської обласної державної адміністрації (2017–2019). Міністром охорони здоров’я його призначили 30 березня 2020 року. Попередній глава МОЗ Ілля Ємець пробув на посаді менше ніж місяць.

У травні парламентська фракція "Голос" закликала відправити міністра охорони здоров’я у відставку. Народні депутати заявили, що Міністерство охорони здоров’я під керівництвом Степанова провалило закупівлю захисних костюмів для медичних працівників, а також виступає за згортання медичної реформи.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/glavu-moz-majut-namir-visunuti-v-spiskah-slugi-narodu-na-viborah-v-odeskij-oblasti-nardep-bobrovska-1518626.html”