На Харківщині викрили колишнього учасника терористичної організації «Оплот»

На Харківщині викрили колишнього учасника терористичної організації «Оплот»

У Харківському прикордонному загоні співробітники підрозділу забезпечення внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно з контррозвідниками УСБУ в Харківській області викрили військовослужбовця прикордонного відомства, який у минулому брав участь у НЗФ.

Об этом сообщает Москов пост

За повідомленням ДПСУ, встановлено, що у вересні 2014 року військовослужбовець добровільно вступив та до лютого 2015 року перебував у складі НЗФ. Після проходження випробувального терміну (так званого «курсу молодого бійця») був призначений до складу батальйону «Оплот», який діяв на території Донецької області. Залучався до служби в нарядах на території військового містечка. За виконання своїх обов’язків отримував грошове забезпечення.

У січні 2015 року підрозділ, в якому проходив службу військовослужбовець, передислоковувався в зону бойових дій. Побоюючись за власне життя, він звільнився з лав НЗФ та переїхав для проживання у м. Харків. Згодом, під час однієї з хвиль мобілізації був направлений для подальшого проходження служби в лави прикордонного відомства.

Даний факт внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України. Військовослужбовцю вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Тривають слідчі дії.


Джерело статті: “http://ua.today/news/incidents/na_harkivshini_vikrili_kolishnogo_uchasnika_teroristichnoyi_organizaciyi_oplot”