Резонанс тижня. Родина не може прийти до тями від горя: Зниклого безвісти підлітка знайшли в шлунку крокодила - трагедія вразила всіх (фото)

У Малайзії рятувальники знайшли тіло зниклого безвісти 14-річного хлопчика в череві крокодила після того, як його схопили біля берега річки. Про це повідомляє Mirror, передають .

Об этом сообщает FIB

Підліток Рікі Ганьян збирав равликів зі своєю сім’єю на березі річки в Кучингу коли крокодил вистрибнув з води і попрямував до нього.

Крокодил стиснув щелепи навколо ноги хлопчика і потягнув його під воду, коли його перелякані родичі звали на допомогу. Рятувальники використовували курку в якості приманки, щоб виманити крокодила з води, і чотири дні по тому він був спійманий в пастку.

Місцеві жителі розрізали живіт рептилії і знайшли одяг, що належить Рікі, а також безліч людських останків.

"Близько 9:15 ранку крокодил взяв приманку — курку, прикріплену до гака, прокладеного командою, в місці, розташованому приблизно в трьох милях від того місця, де в останній раз бачили хлопчика. Крокодил був витягнутий на берег, де його живіт був перевірений. на жаль, всередині були людські останки, які були ідентифіковані як ті, що належать зниклому підлітку", — сказав офіцер з Центру пожежно-рятувальних операцій в Сараваке

Останки хлопчика були доставлені сім’єю додому, щоб поховати його в їхньому селі.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/rezonans-tyzhnia-rodyna-ne-mozhe-pryity-do-tiamy-vid-horia-znykloho-bezvisty-pidlitka-znaishly-v-shlunku-krokodyla--trahediia-vrazyla-vsikh-foto-339074.html”