Кравчук готовий особисто відвідати окупований Донбас за однієї умови

последние новости в Украине останні новини в Україні


Леонід Кравчук не виключив, що особисто відвідає окуповані території Донбасу. Голова делегації України в Тристоронній контактній групі назвав головну умову.

Об этом сообщает FIB

Якщо припиниться вогонь, тоді таку можливість він розгляне. Про це 7 серпня перший президент повідомив в ефірі на телеканалі Obozrevatel TV.

Кравчук наголосив на першочерговості виконання положень щодо всеосяжного припинення вогню на окупованій території. Результативна дія відповідних пунктів домовленостей допоможе стабілізувати ситуацію. Головне завдання – зберегти життя людей.

Перший президент має намір поспілкуватися з місцевими мешканцями. Такі зустрічі продемонструють настрої населення та вкажуть на необхідність конкретних кроків. Він впевнений, що думка звичайних громадян дуже відрізняються від заяв ватажків незаконних терористичних формувань, які встановили режим терору та вбивають українських солдат.

Раніше ASPI news повідомляло, що Кравчук висловив своє бачення стосовно реалізації формули Штайнмаєра щодо окупованих російськими військами українських територій. Також він повідомив, які саме заходи необхідні для ефективного розведення сил на Донбасі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/kravchuk-gotoviy-osobisto-vidvidati-okupovaniy-donbas-za-odniei-umovi”