Заробітчани Андріїв та Боршовський знищують історичний центр Ужгорода

Галичанська банда Андріїва продовжує спотворювати історичне обличчя Ужгорода

Богдан Андріїв власними руками нищить пам’ятки на Малому Ґалаґові — надаючи дозволи на реконструкцію унікальних об’єктів міжвоєнного модернізму.

Об этом сообщает Устинов троллит

Цього разу міський голова Ужгорода виніс вирок будинку на вул. Бращайків, 7, який одним із перших з’явився на Малому Ґалаґові і через кілька років буде святкувати своє сторіччя — будинок спроєктовано видатним чеським архітектором Адольфом Лібшером.
Нагадаємо, що квартал Малий Ґалаґов готується до номінування до списків Світової спадщини ЮНЕСКО. Поки робоча група у складі Закарпатська обласна державна адміністрація працює над цим завданням — Богдан Андріїв робить все для того, щоб знищити унікальний квартал. Як бездіяльністю так і активною деструктивною позицією.
Це все відбувається в момент, коли Міністерство культури та інформаційної політики України і особисто міністр Олександр Ткаченко декларують підтримку пам’яткам архітектури XX століття і обіцяють всебічну підтримку. Лише на словах?
Богдан Євстафійович, зніміть, будь ласка, замість десятків роликів про ремонти, які виконуються не особисто вами, а за кошти платників податків, хоча б один — про те, скільки пам’яток архітектури та об’єктів культурної спадщини знищено протягом вашої каденції.

Нагадаємо, Як Андріїв перетворює "рідний" Ужгород в Конюхів (ФОТО)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/zarobitchany-andriyiv-ta-borshovskyy-znyshchuyut-istorychnyy-centr-uzhgoroda”