Помирають більше, ніж від COVID-19: у Казахстані спалахнула загадкова пневмонія

У Казахстані спалахнула “невідома пневмонія” зі смертністю, що набагато перевищує смертність від коронавірусної інфекції COVID-19.

Об этом сообщает Слон РУ

Loading...

Про це повідомляє Daily Mail. Як стало відомо, приблизно з середини червня в Атирауській і Актюбінській областях, а також у місті Шимкент у Казахстані відбулися сплески випадків захворювання.

Міністерство охорони здоров’я Казахстану повідомило, що в період із 29 червня по 5 липня зареєстровано понад 32 тисячі випадків пневмонії, а також 451 смертельний результат.

Популярні новини зараз
 • Карантин в Україні продовжать: озвучена нова дата
 • Жінка за одну хвилину заразила 71 людини коронавірусом: як це сталося
 • Воїни ВСУ знищили 25 терористів на Донбасі
 • А посольство Китаю заявляє, що в Казахстані в першій половині року було зареєстровано 1772 випадки смерті від пневмонії, зокрема 628 у червні, а деякі жертви були громадянами Китаю.

  На даний момент невідомо, чому цю пневмонію “невідомою” і яку інформацію вони мають про спалах. Громадян Китаю, що перебувають у Казахстані попередили про необхідність ухвалення запобіжних заходів, аналогічних COVID-19, таких як соціальне дистанціювання й носіння масок.

  У свою чергу, Міністерство охорони здоров’я Казахстану спростувало повідомлення посольства Китаю про спалах невідомої пневмонії, заявивши, що дана інформація не відповідає дійсності.

  Як ми вже розповідали – Вчені назвали моторошні наслідки COVID-19 для імунітету людини.

  А також – Почалися мутації: вчені зробили важливу заяву про коронавірус.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/07/10/pomirayut-bilshe-nizh-vid-covid-19-u-kazahstani-spalahnula-zagadkova-pnevmoniya/”