«Наскрізь гнила система». Нацрада реформ почала підготовку пропозицій щодо судової реформи — Саакашвілі

Mikheil Saakashvili/Facebook

Об этом сообщает Устав Груп

За словами Саакашвілі, «українським судам не довіряє взагалі ніхто»

Mikheil Saakashvili/Facebook


Виконавчий комітет Національної ради реформ вже почав підготовку пропозицій щодо судової реформи і планує представити їх на наступному засіданні ради.

Про це повідомив голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі в Facebook.

За його словами, він вдячний президенту Володимиру Зеленському «за доручення зайнятися саме цією фундаментальною для всіх інших починань реформою».

«Ми вже почали підготовку наших пропозицій та з нетерпінням чекаємо наступного засідання Нацради, щоб їх презентувати», — заявив він.

Фото: Mikheil Saakashvili / Facebook

Саакашвілі заявив, що з моменту доручення Зеленського підготувати реформу судової системи Нацраді, почалася хвиля суддівської критики і невдоволення.

«Мовляв суди — це незалежна гілка влади й нема чого до нас лізти зі своїми реформами, у нас все й так добре. От тільки річ у тім, що «добре» від цієї наскрізь гнилої системи тільки представникам цієї ж системи й аж ніяк не людям. Бо кого б ви не спитали на вулиці, українським судам не довіряє взагалі ніхто», — заявив він.

Читайте також:
Сергій Алексашенко
Один шанс на двох. Як Саакашвілі може допомогти Зеленському

Нагадаємо, що Рада суддів України заявила, що обурена заявами голови виконкому Нацради реформ Міхеїла Саакашвілі щодо судової реформи.

Раніше Саакашвілі повідомив, що президент Володимир Зеленський доручив в липні обговорити на засіданні ради фундаментальну концепцію революційної судової реформи.

«Це будуть не напівзаходи, а не напівзакони, не якісь внутрішні перестановки з одного місця на інше. Це буде фундаментальний переділ всього, що відбувається у нас в судовій системі», — сказав він.

Редактор: Дар’я Колесніченко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/saakashvili-rozpoviv-pro-pidgotovku-sudovoji-reformi-novini-ukrajini-50098257.html”