Новий карантин. В Ізраїлі закрили клуби, бари, спортивні зали, басейни, обмежили відвідування синагог

В Ізраїлі посилили вимоги до ресторанів та збільшили штраф для тих, хто не носить маску

За два місяці після скасування жорсткого карантину Ізраїль знову повернувся до заборони масових скупчень громадян, таке рішення 6 липня ухвалив уряд країни, повідомляє Jerusalem Post.

Об этом сообщает Устав

Клуби, бари, спортивні зали, громадські басейни і культурні заходи буде закрито. У ресторани будуть допускати не більше ніж 20 відвідувачів усередину і до 30 на літні майданчики.

Збільшено штраф за неносіння маски в публічному місці.

Допускають перевезення не більше ніж 20 пасажирів в одному автобусі. Урядові установи зобов’язані перевести 30% персоналу на дистанційну роботу.

Найзапекліші суперечки розгорілися навколо пропозиції закрити синагоги. У підсумку кабінет міністрів обмежив кількість одночасних молільників – не більше ніж 19 осіб.

Рішення про посилення антикризових заходів ухвалили на тлі різкого зростання кількості нових випадків коронавірусної інфекції. 5 липня діагноз COVID-19 поставлено 818 жителям Ізраїлю. Налічують 12 359 активних випадків, 88 пацієнтів перебувають у тяжкому стані.

Від початку спалаху в Ізраїлі захворіли 30 749 осіб, померли 334.

20 червня в Ізраїлі оголосили про другу хвилю епідемії коронавірусу.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-novij-karantin-v-izrajili-zakrili-klubi-bari-sportivni-zali-basejni-obmezhili-vidviduvannja-sinagog-1508041.html”