Племінник Путіна очолив партію “Народ проти корупції”

Двоюрідного племінника російського президента, колишнього співробітника ФСБ і підприємця Романа Путіна обрали головою і лідером партії “Народ проти корупції”, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Москов постскриптумПро це заявив голова генполітради Григорій Анісімов на з’їзді партії.


“Планів дуже багато у найрізноманітніших сферах діяльності держави, абсолютно всі галузі”.


За його словами, першочергове завдання партії – участь в регіональних виборах у вересні, а пізніше – у виборах до Держдуми.


Путін також заявив, що він багато працював щодо питань боротьби з корупцією, і навіть прийшовши в бізнес, не залишив громадську роботу.


Відзначається, що голосування щодо голови партії було таємним, Романа Путіна обрали на п’ятирічний термін.


Путін став членом партії “Народ проти корупції” 21 червня.


У керівництві партії зазначили, що включення до складу партії “успішного підприємця, громадського і політичного діяча” надасть їй “нового імпульсу” в реалізації антикорупційної діяльності та соціальних проектів.


Роман Путін – син двоюрідного брата президента Ігоря Путіна, який входив до ради директорів АвтоВАЗбанка, Майстер-банку, подільського Промислового ощадного банку та Російського земельного банку (у всіх банків відкликані ліцензії).


У 2017 році ЗМІ повідомляли про незаконне виведення з Росії через Російський земельний банк (РЗБ) і банк “Західний”, в тому числі і в період, коли членом ради директорів РЗБ був Ігор Путін, 350 млрд руб.


У 2012 році колишній оперативник ФСБ Роман Путін був призначений радником губернатора Новосибірської області на громадських засадах, але вже в 2013 році був звільнений з цієї посади.


У 2014 році Роман Путін заснував в Лондоні компанію Putin Consulting Ltd, проте незабаром компанія змінила назву і переїхала в Росію.


У 2017 році очолюваний Романом Путіним Російський академічний фонд пропонував обмежити виїзд за кордон деяким категоріям молодих фахівців. З 2013 року Роман Путін очолює опікунську раду Федерації тхеквондо Росії.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/pleminnyk-putina-ocholyv-partiyu-narod-proty-koruptsiyi.html”

Похожие материалы (по тегу)