Стали відомі прізвища нардепів, які найбільше голосують проти лінії фракції

Громадська мережа "ОПОРА" проаналізувала голосування нардепів за період роботи парламенту поточного скликання і визначила, хто найчастіше голосує у розріз з позицією фракції, до якої вони входять.

Об этом сообщает Russiangate

VRU
Фото: Reuters

Про це повідомила пресслужба мережі, передає .

Так, у "Слузі народу" найменше з фракцією голосує Олександр Дубінський. Показник його голосувань проти лінії фракції складає 75,2%.

У фракції "Опозиційна платформа — За життя" найбільше проти фракції голосує Ігор Абрамович. Цей показник голосувань налічує майже 63%.

Петро Порошенко найменш спільно голосує серед парламентарів з "Європейської Солідарності". Показник його голосувань проти лінії фракції становить 62,3%.

У депутатській групі "За майбутнє" найменш синхронно голосує Віктор Балога. Він у 50,3% випадків голосував у розріз позиції групи.

У депутатській групі "Довіра" найменш синхронно голосує Олег Кулініч. Він у 42,8% випадків голосував у розріз з позицією групи.

У фракції "Голос" найчастіше проти її лінії голосує Ярослав Рущишин. Депутат має 36,7% таких голосувань.

У фракції "Батьківщина" найчастіше в розріз із фракцією голосує Сергій Тарута, що складає 28,5%.

Раніше "ОПОРА" повідомляла, що з 23 комітетів Верховної Ради лише один не провів жодного засідання в період з 1 квітня до 18 травня 2020 року. Йдеться про Комітет з питань молоді та спорту.

Читати також:
Вступ без ЗНО для дітей з ОРДЛО: у парламенті сталася колотнеча між нардепами (фото, відео)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/staly-vidomi-prizvyshha-nardepiv-yaki-najbilshe-golosuyut-proty-liniyi-frakcziyi/”