"ДНРівці" захопили в заручники майора та полковника міліції

Бойовики так званої "Донецької народної республіки" захопили в заручники двох працівників Головного управління МВС України в Донецькій області

Бойовики так званої "Донецької народної республіки" захопили в заручники двох працівників Головного управління МВС України в Донецькій області.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"20 та 21 червня бойовиками захоплено двох працівників Головного управління МВС України в Донецькій області — майора міліції Задираку Ф.К. та полковника міліції Зайцева О.В., які в складний час продовжували виконувати службові обов’язки з охорони громадського порядку та захисту громадян регіону", — йдеться у повідомленні.

Як наголошують у відомстві, МВС розцінює це як продовження терористичних дій з боку сепаратистів.

"У разі зриву перемовин щодо звільнення працівників міліції ми діятимемо погоджено з чітко висловленою позицією Президента України: припинення силових дій з нашого боку не означає відмову від позицій захисту. Сподіваємося на підтримку в цьому громадянського суспільства та міжнародної спільноти", — наголошують у міліції.

Як повідомлялося, один з ватажків терористичної організації "Донецької народної республіки", офіцер ГРУ РФ Ігор Стрєлков (Гіркін) заявив, що не збирається дотримуватися перемир’я, оголошеного президентом Петром Порошенком.