Тимошенко оголосила про намір балотуватися в президенти

Тимошенко оголосила про намір балотуватися в президенти
Тимошенко заявила, що має намір на з’їзді партії "Батьківщина" 29 березня просити делегатів висунути її кандидатом у президенти
Позачергові президентські вибори в Україні заплановані на 25 травня

Екс-прем’єр, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє про намір балотуватися на посаду президента України. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Так, я планую балотуватися", — сказала вона на прес-конференції в четвер, 27 березня.

Тимошенко влаштувала активістам екскурсію по своєму особняку в Кончі-Заспі
Тимошенко вважає Путіна ворогом України №1, але лідерам світових держав доведеться з ним вести переговори
Тимошенко: у разі моєї перемоги Яценюк залишиться прем’єром, а президента-Порошенка чекає моя підтримка
Тимошенко закликала кандидатів у президенти відмовитися від реклами на користь дебатів

Тимошенко заявила, що має намір на з’їзді партії "Батьківщина" 29 березня просити делегатів висунути її кандидатом у президенти.

"Я думаю, сьогодні всі розуміють, наскільки навколо мого кандидування в президенти ведеться розмов. Я уважно читаю Facebook, інші джерела, і добре знаю про достатньо велику хвилю питань, чому я прийняла рішення балотуватись", — сказала Тимошенко.

Вона наголосила, що є шість причин, які змушують її прийняти рішення йти в президенти, повідомляє УНІАН.

За словами Тимошенко, вона розуміє, що потрібно робити для реанімації економіки. Також Тимошенко вважає, що вона є одним із небагатьох політиків, які знають і можуть дійсно побороти правління олігархату в країні, відновити законність в країні, побороти корупцію.

Вона зауважила, що вже демонструвала свою спроможність боротися з корупційними схемами, але ця боротьба закінчувалась в’язницею.

"В’язниця це не приниження, не ганьба, а своєрідні державні нагороди для мене", — зазначила Тимошенко.

На доказ своїх слів вона нагадала про кримінальне переслідування міжнародною спільнотою зараз саме тих, проти кого вона боролись на енергетичному ринку на посаді прем’єр-міністра.

"Я вважаю, що жоден з кандидатів, яких я знаю, не зможе зробити це так якісно, як я", — переконана Тимошено.

Вона звернула увагу, що саме за це була ув`язнена і всі справи проти неї були надумані, оскільки тодішня влада не змогла знайти жодного справжнього її зловживання.

"Аудит Януковича і Азарова я пройшла достатньо чесно — тому я маю моральне право (балотуватись)", — сказала Тимошенко.

Ще однією причиною, яка змусила її прийняти рішення, є та, за словами, Тимошенко, що вона зможе на посаді президента створити ефективну армію і відстояти територіальну цілісність країни.

Тимошенко закликала кандидатів у президенти відмовитися від реклами на користь дебатів

Також Тимошенко закликає кандидатів у президенти відмовитись від реклами в ході виборчої кампанії та замінити її дебатами.

Вона зауважила, що в умовах тяжкого економічного стану країни, перед загрозою агресії Росії виборча кампанія має бути принципово іншої якості.

Вона заявила, що хоче почати з себе, і пообіцяла відмовитись "від цієї зомбуючої, нікчемної реклами, яка розташована завжди по бігбордах, на стовпах, по підворотнях, на каналах телебачення".

"Ми мусимо зупинитися, тому що вже давно намагаються замінити реальні політичні кроки, реальні політичні плани, реальний інтелект політики або його відсутність. Спробували підмінити шумною, красивою, дорогою рекламою", — наголосила вона.

За словами Тимошенко, якщо є зайві гроші на рекламу, краще відправити їх на рахунки Міністерства оборони.

Тимошенко: у разі моєї перемоги Яценюк залишиться прем’єром, а президента-Порошенка чекає моя підтримка

Тимошенко заявляє, що у разі її перемоги на президентських виборах Арсеній Яценюк залишається прем’єр-міністром України.

"У разі моєї перемоги, вірніше, після моєї перемоги, Яценюк залишиться прем’єр-міністром. Сьогодні, коли країні важко і треба жорсткі кроки, щоб вижити, у Яценюка є мужність ці кроки робити", — сказала вона на прес-конференції в Києві в четвер 27 березня, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми всі повинні розуміти, що з такої глибокої фінансової економічної хвороби, зі стану, в якому нам залишили Україну Янукович і Азаров, країну треба буде довго виводити. З того рівня агресії, від якого відбивається Україна, і з тієї економічної ситуації, яка у нас склалася, потрібно буде виходити довго. Я думаю, що Арсеній Яценюк впорається з цим завданням", — підкреслила вона.

Також Тимошенко обіцяє свою підтримку Петру Порошенко у разі його перемоги на президентських виборах, намічених на 25 травня.

"Якщо переможе Порошенко, я буду підтримувати всі справжні реформи і зміни в нашій країні. У нас зараз, слава Богу, вперше, хто б не виграв вибори – це буде демократичний і проєвропейський політик", — сказала вона.

Тимошенко вважає Путіна ворогом України №1, але лідерам світових держав доведеться з ним вести переговори

Потенційний кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявляє, що ситуацію в Україні можуть вирішити тільки лідери світових держав у безпосередніх переговорах з президентом РФ Володимиром Путіним.

"Ситуація по Україні може бути вирішена тільки безпосередніми переговорами лідерів світу безпосередньо з Путіним", — заявила Тимошенко на прес-конференції в четвер у Києві.

За її словами, РФ безпосередньо з Києвом готовий вести переговори "по суті тільки на рівні капітуляції".

"І якщо світова спільнота не захоче підтримувати і залишить Україну наодинці, то це буде нечесно", — сказала лідер "Батьківщини".

"Я вважаю Володимира Путіна ворогом України № 1, і ми повинні зробити все можливе, щоб зупинити агресора", — заявила Тимошенко.

Позачергові президентські вибори в Україні заплановані на 25 травня.