Путін не отримував запрошення на інавгурацію Порошенка

Президент Росії Володимир Путін не отримував запрошення на інавгурацію новообраного президента України Петра Порошенка

Президент Росії Володимир Путін не отримував запрошення на інавгурацію новообраного президента України Петра Порошенка.

Про це у четвер, 29 травня, повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в коментарі радіостанції "Русская служба новостей", передає "Дождь".

Пєсков наголосив, що такої поїздки у графіку Путіна наразі немає.

Крім того, Пєсков заявив, що звернення так званої самопроголошеної "Донецької народної республіки" з проханням про входження до складу РФ і про надання допомоги в Кремлі не отримували, але Путін про це знає.

Нагадаймо, Пєсков також заявив, що Росія "обов’язково надасть гуманітарну допомогу жителям сходу України".

На питання про надання "військової допомоги", Пєсков відповісти не зміг, зазначивши, що "про це потрібно запитати самих військових".

Водночас, у коментарі Департаменту інформації політики МЗС України щодо запрошень іноземним гостям на інавгурацію новообраного Президента України йдеться, що станом на 29 травня жодних офіційних запрошень на інавгурацію нікому з лідерів іноземних держав надіслано не було.

"У зв’язку з появою в деяких вітчизняних та російських ЗМІ повідомлень на тему запрошень іноземним гостям на урочисті заходи з нагоди інавгурації новообраного Президента України, МЗС вважає за доцільне зазначити, що станом на 29 травня жодних офіційних запрошень на інавгурацію нікому з лідерів іноземних держав надіслано не було. Відповідні організаційно-протокольні заходи будуть розпочаті найближчим часом", — йдеться у повідомленні.

Раніше в четвер, 29 травня, стало відомо, що церемонія інавгурації Петра Порошенка на посаді президента України призначена на суботу, 7 червня.