Тігіпко й Добкін закликають до відставки уряду

Тігіпко і Добкін закликають до відставки уряду

Кандидат у президенти, народний депутат Сергій Тігіпко закликає відправити уряд у відставку у зв’язку з трагедією в Одесі 2 травня.

"Відправити у відставку уряд, який несе політичну відповідальність за смерті в Одесі", — йдеться в поширеній у понеділок 5 травня заяві Тігіпка.

Добкін вимагає негайної відставки Авакова

На його думку, трагедія в Одесі засвідчила, що в Україні розгорається громадянський конфлікт.

"Кровопролиття потрібно зупинити негайно, доки ми не перейшли останньої межі", — зазначив він, додавши, що при застосуванні силового варіанту не можна буде зберегти єдину країну.

Тігіпко також виступає за початок переговорів у регіонах з авторитетними людьми, представниками інтелігенції, старійшинами, які мають довіру і повагу.

"Вони зможуть підказати варіанти виходу з ситуації, вплинути на радикально налаштованих громадян", вважає він.

Також Тігіпко вважає за необхідне розпочати підготовку другого раунду міжнародних переговорів із врегулювання українського кризи "Женева — 2", оскільки "нам буде важко впоратися з ситуацією без підтримки і посередництва світових держав".

Він закликав провести повне і незалежне розслідування діяльності і бездіяльності силових структур 2 травня в Одесі та інших містах південного сходу, що потягло за собою людські жертви.

"На відміну від багатьох інших країн колишнього СРСР, Україна зуміла безкровно пройти період становлення. Упевнений, і зараз нам вистачить мудрості запобігти загрозі внутрішнього конфлікту. Ми відповідаємо перед майбутніми поколіннями за кожне рішення, ухвалене сьогодні. Давайте працювати на пониження градуса емоцій, приймати зважені, оптимальні рішення", — закликав Тігіпко.

Добкін вимагає негайної відставки Авакова

Водночас кандидат у президенти від Партії регіонів, екс-голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін вимагає негайної відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Бездіяльність і невміле керівництво тимчасової української влади призвело до того, що життя і безпека людини в нашій країні перестали бути головними цінностями, а убиті і поранені в різних українських містах — буденна історія, обрахована сухою мовою статистики", — цитує Добкіна прес-служба Партії регіонів.

На думку політика, непрофесіоналізм глави МВС та його прагнення до політичного популізму може призвести до ще більшої крові.

Кандидат у президенти зазначив, що розгул злочинності в українських містах, страх і паніка — це результати "успішних операцій" теперішньої влади із ліквідації інакомислення у громадян власної країни.

"Непрофесіоналізм керівництва правоохоронних органів призвів до того, що в Україні масово захоплюють державні будівлі та установи, стратегічно важливі об’єкти, що готуються і реалізуються замовні вбивства",- наголосив Добкін.

"Події, що відбулися в Одесі, сколихнули не лише Україну. У мирний час в одній країні один народ за повного потурання влади допустив трагедію, свідками якої став увесь світ. Сьогодні про трагедію в Одесі говорить весь світ, і лише центральна українська влада намагається подати її як якусь "містечкову", локальну. Ми глибоко сумуємо з усієї Одесою", — сказав він.

За словами Добкіна, Партія регіонів ухвалила рішення надати матеріальну допомогу сім’ям загиблих в Одесі, надати людям, які опинилися в лікарнях, усі необхідні медичні препарати, перев’язувальні матеріали, а також надати психологічну допомогу потерпілим та членам їхніх сімей.

Нагадаймо, 2 травня одеські антімайданівці напали на ходу футбольних фанатів ФК "Чорноморець" (Одеса) та "Металіст" (Харків), що вийшли на марш за єдність України. Між противниками сталася бійка. Далі після тимчасового затишшя відновилося зіткнення прихильників єдності України і сепаратистів. Під час протистояння загинули люди.

Під час пожежі на Куликовому полі в Будинку профспілок загинула 31 людина.

У Службі безпеки України заявляють, що зіткнення в Одесі, що призвели до загибелі великої кількості людей, відбувалися за участю незаконних військових формувань Придністров’я і координувалися диверсійними групами з Росії.

За фактами заворушень в Одесі 2 травня розпочато 10 кримінальних виробництв, в рамках їх розслідувань затримали 172 людини.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]