У Дніпропетровську автомобіліст ганявся за даїшником.ВІДЕО

У Дніпропетровську, зупинивши автомобіль, інспектор ДАІ не зміг повідомити причину зупинки, після чого водій став його переслідувати.

Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на користувача Youtube.

Водій в свою чергу вказав інспектору на те, що автомобіль ДАІ припаркований з порушенням ПДР, після чого співробітник ДАІ виїхав.

Проїхавши ще небагато, водій знову побачив той же екіпаж ДАІ, але інспектор знову від нього втік.

Тоді автомобіліст повідомив по телефону про порушення ПДР співробітником ДАІ.

Раніше повідомлялося, що постовий Василівського районного відділу УДАІ в Запорізькій області залишився без пальця після зустрічі з порушником швидкісного режиму. Інцидент стався 28 серпня 2010 року на трасі Харків-Сімферополь.

Під час перевірки документів водіїв між господарем "Лексуса" і одним з даїшників виникла бійка: водій, у прямому розумінні слова, зубами вирвав "корочку" з рук даїшника. В результаті запорізький правоохоронець залишився без фаланги пальця на руці.

Нагадаємо також, у червні 2010 року 36-річний скутерист під час затримання покусав працівника ДАІ в Сумській області. Співробітники ДАІ звернули увагу на скутер, який виляв по дорозі. Зупинивши його, вони попросили документи у водія, але їх не виявилося, та й до того ж він був п’яний.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]