Генпрокуратура викрила фінансові схеми за участю структур Курченка і взялася за розслідування

Генпрокуратура викрила фінансові схеми за участю структур Курченка і взялася за розслідування

Генеральна прокуратура України викрила фінансові схеми за участю комерційних структур бізнесмена Сергія Курченка і розслідує кримінальну виробництво.

"Розкрито схеми, які проводилися за допомогою фіктивних комерційних структур Курченко і відкрито відповідне кримінальне провадження", — повідомив в.о. генерального прокурора України Олег Махніцький на прес-конференції в четвер 13 березня в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

У свою чергу, заступник генпрокурора Олексій Баганець уточнив, що розслідується три кримінальні виробництва.

"За фактами вчинення злочинів фірмами, які пов’язані з Курченко, розслідується три кримінальні виробництва: два з них проводяться слідчими органів Генеральної прокуратури України, одне провадження — в Головному слідчому управлінні МВС. Ми це виробництво вимагатимемо і будемо об’єднувати в одне виробництво", — пояснив Баганець.

При цьому він додав: "Сьогодні говорити про схеми проведенні безготівкових коштів у готівку, несплати податків, у тому числі митних платежів, рано. Вони великі. На сьогодні призначені документальні ревізії по цих епізодах".

За словами заступника генпрокурора, після завершення документальних ревізій "якщо це не буде зачіпати честь і гідність конкретної людини, ми обов’язково вам повідомимо (про схеми)".

Раніше повідомлялося, що слідчі в рамках 11 кримінальних проваджень, розпочатих за результатами перевірки компаній, підконтрольних Сергію Курченку, наклали арешти приблизно на 60 тисяч тонн паливно-мастильних матеріалів.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]