Генпрокуратура визнала "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями

Генеральна прокуратура України визнала самопроголошені "Донецьку народну республіку" (ДНР) і "Луганську народну республіку" (ЛНР) терористичними організаціями
Про це в п’ятницю 16 травня заявив перший заступник генерального прокурора України Микола Голомша
Встановлено факти фінансування бойовиків з ДНР і ЛНР, і зараз встановлюється причетність незаконних збройних формувань до злочинів проти держави і населення

Генеральна прокуратура України визнала самопроголошені "Донецьку народну республіку" (ДНР) і "Луганську народну республіку" (ЛНР) терористичними організаціями.

Про це в п’ятницю 16 травня заявив перший заступник генерального прокурора України Микола Голомша в ефірі "5 каналу", передає "ЛIГАБiзнесIнформ".

У Донецьку терористи зайняли штаб Нацгвардії, а в Слов’янську встановили блокпост
Донецькі сепаратисти обрали собі "прем’єра" — російського політтехнолога, "героя" плівок СБУ
Сепаратисти вимагають від Ахметова не платити податки Києву. Той відмовляється
Донецькі сепаратисти 18 травня відкриють кордон з Росією і вже вимагають від українських гарнізонів роззброїтися

За словами першого заступника генпрокурора, відповідно з матеріалами, які є в розпорядженні ГПУ, в рамках досудового слідства встановлено факти фінансування бойовиків з ДНР і ЛНР, і зараз встановлюється причетність незаконних збройних формувань до злочинів проти держави і населення.

Нагадаймо, в новій доповіді Верховного комісара ООН з прав людини Наві Піллай йдеться, що сепаратисти на сході України "добре організовані і озброєні" і винні у "цілеспрямованих вбивствах, тортурах, побитті, викраденнях, залякуванні".

Раніше міністр юстиції України Павло Петренко заявляв, що незабаром Генеральна прокуратура України ініціює питання визнання терористично організаціями "Донецьку" і "Луганську народні республіки".

"Що стосується тих організацій, які фактично є терористичними, було ухвалено закон і, я думаю, найближчим часом Генеральна прокуратура України ставитиме питання про визнання цих організацій — "Донецька народна республіка", "Луганська народна республіка" — терористичними організаціями, так як вони за всіма своїми ознаками потрапляють під це визначення", — сказав міністр.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]