ЦВК зареєструвала Новинського нардепом

Центральна виборча комісія зареєструвала народного депутата Вадима Новинського, обраного на проміжних виборах у 224-му окрузі в Севастополі

Центральна виборча комісія зареєструвала народного депутата Вадима Новинського, обраного на проміжних виборах у 224-му окрузі в Севастополі.

Таке рішення комісія ухвалила на засіданні у вівторок 23 липня, розглянувши відповідні документи, передали у прес-службі ЦВК.

Засідання Центральної виборчої комісії провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Нагадаймо, 7 липня в 224-му окрузі відбулися довибори до парламенту, на яких народним депутатом було обрано співвласника "Смарт-холдингу" Новинського.

Прес-служба ПрАТ "Смарт-холдингу" 22 липня повідомила, що він достроково склав із себе повноваження голови наглядової ради компанії у зв’язку з обранням народним депутатом.

Новинський, співвласник "Смарт-холдингу", що народився в Російській Федерації і проживає в Києві, отримав громадянство України відповідно до указу президента Віктора Януковича від 29 травня 2012 року за видатні заслуги перед країною. Журнал "Форбс" оцінює статки Новинського в 1,9 млрд доларів.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]