Бойовики обстріляли північні окраїни Слов’янська: поранено двох військовослужбовців

Боевики осуществили минометный обстрел на северных окраинах Славянска

Сьогодні, 24 червня, з 7.45 до 8.00 бойовики здійснили мінометний обстріл на північних околицях Слов’янська, поблизу населеного пункту Іванівка. Як повідомили у прес-службі Національної гвардії України, на блокпосту несуть службу військовослужбовці Збройних сил України та Нацгвардії.

Під час обстрілу двох українських вояків поранено.

Впродовж останньої доби відбулося щонайменше чотири обстріли блокпостів Національної гвардії поблизу Слов’янська.

Неподалік Билбасівки Слов’янського району силами підрозділів Нацгвардії формується додатковий блокпост.

20 червня президент України Петро Порошенко віддав наказ про припинення бойових дій на сході України. Перемир’я в зоні АТО розпочалося о 22.00 20 червня і триватиме до 10.00 27 червня.

23 червня у Донецькій обласній державній адміністрації відбулися багатосторонні переговори між представниками України, самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" та Російської Федерації. Сепаратисти погодилися на відповідне припинення вогню до часу, зазначеного президентом України.

Довідка

5 травня українські силовики узяли Слов’янськ у щільне кільце й відбили спробу бойовиків прорватися з оточення. На місці бою захопили багато нової зброї російського виробництва. У бою загинули 4 українських солдати, 21 отримав поранення. Крім того, є дані про загибель десяти бойовиків при обстрілі українськими силовиками блокпоста в Слов’янську.

За інформацією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, більш як 30 терористів були убиті в перебігу антитерористичної операції на сході України.

14 травня повідомлялося, що бійці спецпідрозділу МВС "Ягуар" знищили під Слов’янськом 54 терористів.

Також українські силовики підняли прапор України на найвищій точці Слов’янська - телевежі на горі Карачун

Російський журналіст Аркадій Бабченко повідомив, що 17-18 травня втрати бойовиків під Слов’янськом склали близько ста чоловік.

19 травня блокпост українських військовослужбовців у районі Слов’янська обстріляли з міномета із засідки, що розташована на території дитячого садка. Один український силовик загинув.

24 травня в селі Андріївка під Слов’янськом після мінометного обстрілу загинули італійський фотожурналіст Анді Роккеллі і його російський перекладач Андрій Миронов.

3 червня сили АТО поновили активний наступ на позиції терористів: загинуло двоє українських силовиків, 42 отримали поранення. Бойовики втратили близько 300 чоловік.

4 червня у місті припинилася подача води внаслідок ушкодження центрального водогону, ремонт не проводиться через бойові дії.

6 червня на території церковного двору диверсанти встановили мінометний комплекс 120 мм, з якого обстріляли блокпости українських силовиків. Один співробітник спецпідрозділу міліції загинув.

У той же день над Слов’янськом терористами був збитий літак АН-26. Один член екіпажу загинув.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]