Очільник сепаратистів з "ЛНР" набрехав про пропозицію МВС України про переговори. Аваков: це маячня

Керівник сепаратистів із самопроголошеної "Луганської народної республіки" Валерій Болотов заявив, що від керівництва МВС України отримано пропозицію про проведення переговорів

Керівник сепаратистів із самопроголошеної "Луганської народної республіки" Валерій Болотов заявив, що від керівництва МВС України отримано пропозицію про проведення переговорів.

"Керівники МВС України звернулися до нас з пропозицією розпочати переговори в Києві", — заявив керівник терористичного угруповання "ЛНР" на прес-конференції в п’ятницю, 30 травня, передає "Інтерфкас-Україна".

Тимчасом він зазначив, що "ми готові до переговорів тільки після беззастережного припинення всіх бойових дій з боку України і повного виведення всіх збройних формувань Києва з території Луганської народної республіки".

Він також зазначив, що як посередника між центральною українською владою та сепаратистами з "ЛНР" в переговорному процесі він хоче бачити Російську Федерацію.

Водночас Болотов оголосив про створення спеціального спецпідрозділу швидкого реагування, який буде спільно з МВС боротися з мародерами в області. Щодо такого підрозділу він видав указ з дозволом йому припиняти злочинну діяльність будь-яким способом, аж до ліквідації бандформувань на місці.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков спростував заяву лідера луганських сепаратистів Болотова про те, від керівництва МВС України ними нібито отримано пропозицію про проведення переговорів.

"Це не відповідає дійсності. Це повна маячня хворої людини", — сказав Аваков журналістам у п’ятницю 30 травня, відповідаючи на відповідне запитання.

Також Аваков заявив, що готовий запросити Болотова в Київ, коли сепаратисти на Сході країни складуть зброю.

"Я готовий запросити Болотова в Київ, коли ополченці складуть зброю, і переговори будуть вестися у відповідності з законами України", — зазначив міністр.

Нагадаймо, раніше в Генпрокуратурі заявили, що самопроголошені "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка" кваліфіковані як терористичні організації.

Як повідомлялося, 24 травня самопроголошені "ЛНР" і "ДНР" підписали документ про об’єднання у складі єдиної держави "Новоросія". Пізніше виявилося, що терористичні організації "ЛНР" і "ДНР" так і не створили свою "державу". А вже вночі проти 27 травня самопроголошений "мер" луганських сепаратистів Болотов оголосив війну самопроголошеному керівництву "Донецької народної республіки".


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]