У Луганську силовики починають повномасштабну операцію з нейтралізації терористів – Інформопір

За оперативними даними групи "Інформаційний Опір" (ІО), у Луганську українські силовики починають повномасштабну операцію з нейтралізації терористичних груп у місті

За оперативними даними групи "Інформаційний Опір" (ІО), у Луганську українські силовики починають повномасштабну операцію з нейтралізації терористичних груп у місті.

Про це в понеділок 2 червня повідомив координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, нейтралізації (а в разі опору – знищенню) підлягають групи бойовиків, що діють в районі будівель Луганської ОДА, СБУ, Луганського прикордонзагону, а також в інших районах міста.

Дана операція силовиків, в якій будуть задіяні сили авіації і бронетехніка, викликана виключно діями терористичних груп у Луганську.

Як повідомлялося раніше, в понеділок 2 червня в приміщенні Луганської облдержадміністрації, зайнятої представниками самопроголошеної "Луганської народної республіки", пролунав вибух.

"Найбільш вірогідною причиною вибуху було необережне і невміле поводження зі стрілецькою зброєю та вибуховими речовинами", — заявив прес-офіцер антитерористичної операції Олексій Дмітрашковскій.

Місцеві жителі пишуть у соцмережах, що вибух стався в результаті ураження будівлі з переносного зенітно-ракетного комплексу, який застосували самі бойовики. Зокрема, в мережі з’явилося відео, де видно, як відбувався вибух будівлі — на 0:16 в центрі кадру чітко видно спалах за ялиною біля будівлі Луганської ОДА перед самим вибухом.

В результаті вибуху загинуло, щонайменше, 2 людини.


Сайт продается

Цена: 500$

Обращатся : [email protected]